V sobotu 16. mája 2026 vycestovali naši brankári k českým susedom s jasným cieľom – zdokonaliť svoje gólmanské zručnosti. Keďže celá akcia štartovala už od ranných hodín, výprava vyrazila na cestu o deň skôr.


V sobotu 7.3.2026 bolo na programe domáce kolo mužov. Náš tím čakali zápasy proti trenčianskemu béčku AS Trenčín - Trenovec a rovnako B-tímu Dubnice nad Váhom.
Zápas, ktorý nás mrzí. Doplatili sme na nevydarený úvod, kedy sme v prvej tretine inkasovali až 4 góly. Napriek tomu sme sa nevzdali. Herný prejav bol výborný, vyhrávali sme osobné súboje a súpera sme tlačili, no koncovka nám tentokrát nefungovala. Skvelý výkon oboch našich brankárov nás však udržal v hre až do konca stretnutia.
Úplne iná káva! Do zostavy sa vrátil náš kapitán Miroslav Ujlacký, ktorý priniesol do tímu obrovskú energiu. Od úvodného hvizdu sme boli lepším mužstvom, súpera sme prakticky k ničomu nepustili a kontrolovali sme hru. Víťazstvo, ktoré nás nakoplo do play-off.
Základná časť končí a začína sa skutočný boj. V sérii play-off nás čakajú Levice. Všetci vieme, že im z minulých rokov máme čo vracať. Tuto sériu chceme vyhrať, preto budeme potrebovať aj podporu divákov. Tešíme sa na zápasy!
autor textu: Peter Janda
PROJEKT JE REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ
